Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Zanim... - wystawa Jarosława Ćwieka w kawiarni Jaśminowa To już szósta wystawa plenerowa w kawiarni Jaśminowa. Tym razem prace fotograficzne Jarosława Ćwieka.

Jarosław Ćwiek to absolwent nałęczowskiego Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych z 1982 roku, a obecnie jego dyrektor. Szkoła aktualnie funkcjonuje pod nazwą Liceum Plastyczne.

Wystawy w Jaśminowej otwierane są najczęściej na początku kwietnia i można je oglądać do następnego roku. Prezentacja ma formę plenerową i jest ogólnie dostępna dla zwiedzających. Otoczenie pięknych nałęczowskich wąwozów zmieniających się wraz z porami roku sprawia że warto jest zobaczyć taką prezentacje wielokrotnie. Na wiosnę kiedy nie ma jeszcze bujnej zieleni prace podziwiamy w rozległych przestrzeniach. W lecie otulone zielenią liści i przy nastrojowej muzyce rozśpiewanego ptactwa. Po wakacjach w wielobarwnych, nastrojowych klimatach nałęczowskiej jesieni.

Na wystawę przybyli m.in Jerzy Rosiak dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nałęczowie, Stanisław Olszewski - dyrektor - Zakładu Obsługi Placówek Oświatowych w Nałęczowie, Katarzyna Teper - dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Żeromskiego, Urszula Stefanyszyn dyrektor Gimnazjum, Jadwiga Sawa - Bednarczyk dyrektor NOK, Piotr Kmieć - wieloletni dyrektor PLSP, Witold Wierzejski, Zbigniew Strzyżyński, Henryk Widelski - nauczyciele Liceum Plastycznego, Stefan Butrym - absolwent PLSP, wieloletni pracownik Muzeum Stefana Żeromskiego, Anna Maciązek - radna Gminy Nałęczów, Bogusława Gałat - wieloletnia dyrektor NOK

 

txt i foto: Grzegorz Wójcik

Zanim... wystawa Jarosława Ćwieka