Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

MudpartyW Stanisławce człowiek z Nałęczowa robi coś fajnego

fotki  fanpage Mudparty za pozwoleniem Andrzeja

https://www.facebook.com/pages/Mudparty/185550158262981

Historia Mud Party 2013.

Wszyscy znają już historię o filmikach z YT i moim pomysłem aby zrobić to u nas. Nie wszyscy wiedzą jaki ogrom pracy trzeba było włożyć aby impreza na której byliście stała się taka jak była Cały temat z wyścigami w błocie strasznie mi się spodobał i chciałem zorganizować coś takiego u nas w kraju. Wiadome że potrzebne jest miejsce i ludzie którzy tak samo jak ja z pasją podchodzą do offa i wszystkiego co z nim związane.

W głowie mi zaświtało że może to być Stanisławka. Monika ze Sławkiem bez mrugnięcia okiem zgodzili się na cały plan i można było przystąpić do działanie. Kilka telefonów i jest koparka. Dziura kopała się kilka dni z poprawkami ale wyszła wyśmienicie, idealnie a nawet perfekcyjnie. Spotkanie organizacyjne i ustalenie kto się czym zajmuje. Sylwia partnerzy i miliony telefonów ale że miała doświadczenie z duchów wiedziałem że sobie z tym poradzi. Monika ze Sławkiem ogarnięciem terenu i przygotowanie go dla gości oraz gastronomia. Ja wziąłem na klatę reklamę, trasy i zezwolenia na wszystko tak aby nikt nie mógł nam nic zarzucić. Wszystko od początki układało się mega.

Telefon do Terenwizji i po rozmowie co i jak chcemy zrobić usłyszałem –wchodzimy w to i przyjedziemy coś nakręcić. Powstałą z tego reklamówka z Mud Party którą chyba wszyscy znają. Potem setki fotek i kilka niespodzianek. Przy kociakach reklamujących tor wpadł nam do głowy pomysł fotek lecącego jeepa, no jak nie jak tak. Marcin za pilota hasło rura i wyszedł piękny lot. Niestety jak to Darek Suchorz powiedział jeepy potrafią skakać ale mają problemy z lądowaniem. Miał racje. Fotka wyszła najpiękniejsza na świecie a kumpel który przyjechał z lawetą po jeepa powiedział tylko że na złom mogę go wywieźć. BoBa oczywiście naprawiono a fotka była warta tego całego bałaganu. Nam jakoś z reklamą w necie szło i ludzie zaczynali się coraz bardziej interesować Mud Party. Dzięki temu Sylwia dzwoniąc po partnerach miała już co pokazać i czym zwrócić uwagę na pierwszą tego typu imprezę w Polsce.

Nie jest lekko w dzisiejszej dobie kryzysu pozyskać jakiegokolwiek partnera a to co osiągnęła Sylwia zasługuje naprawdę na wielki szacunek. Ktoś kto choć raz organizował jakąkolwiek imprezę i chciał zaangażować w to innych dokładnie wie o czym teraz napisałem. Nie było zawsze kolorowo i czasem problemy z organizacją tak mnie przytłaczały że miałem tego dość i zastanawiałem się po co to wszystko czy warto i czy to ma jakiś sens. Odbijało się to wszystko na innych organizatorach za co was wszystkich przepraszam. Zachowywałem się czasem jak kretyn i miałem pretensje wyssane z dupy. Życie jest przewrotne i trafiło się że miałem wtedy przy sobie osoby które potrafiły naładować mi baterie i potrafiły postawić do pionu. Byłem potem jak słonecznik patrzący cały dzień w słońce. Dziękuje za to najbardziej.

W Stanisławce na miejscu imprezy wymyśliłem 4 oesy które dały nam 6 konkurencji. Wąwóz z podjazdami, piaskownię, tor na prędkość i tor błotny. Przeliczyłem sobie czasowo jak to będzie wychodziło w kwestii czekania w kolejce i ręce mi opadły. Za bardzo skupione osy aby uniknąć korków i czekania. Wymyśliłem osy w terenie. Strzelnica, Zawada, Staw i Nałęczów. Najwięcej zachodu było z Zawadą. Kilometry wyjechanie do Puław i Lublina wszystkie urzędy i zezwolenia od właścicieli, zarządców i parków krajobrazowych. Wszystko załatwione i pełnia radości. Teraz już tylko zostało taśmowanie i czekać na naszych gości. Jak było i czy udało nam się spełnić oczekiwania gości nie nam już oceniać. Wiem jedno starałem się stworzyć imprezę bez ciśnienia i taką naprawdę integracyjną. Bez znaczenia czy zmota czy quad i jakikolwiek inny pojazd. W moich oczach wszyscy bawiliście się świetnie i atmosfera była inna niż wszędzie. Jestem z siebie dumny jestem dumny z wszystkich którzy pomogli mi w osiągnięciu celu jaki sobie postawiłem. Nagrody rozdane , wspomnienia niezapomniane.

Wszyscy którzy się deklarowali że przyjadą a z jakichś przyczyn nie dotarli wiedzą już chyba że jest czego żałować. Mam nadzieje że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie a Mud Party stanie się najbardziej integracyjną imprezą roku. Dziękuje jeszcze raz wszystkim którzy byli razem z nami. Jesteście wszyscy niesamowici i znaleźliście się wszyscy razem w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Dziękuje też wszystkim naszym partnerom którzy zaryzykowali być razem z nami podczas tej pierwszej jeszcze nigdzie nie znanej imprezy. Dziś wieczorem podamy wam oficjalne wyniki Mud Party. Wszystkie puchary których właściciele wyjechali przed ich wręczeniem zostaną rozesłane. A w bonusie udostępniam serię tajnych fotek pokazującą jak to było naprawdę z moim jeepem podczas sesji zdjęciowej reklamującej Mud Party. Mam jeszcze film ale to po urlopie. Kocham off-road i będę się starał robić takie imprezy dopóki ktoś będzie chciał na nie przyjeżdżać. Jestem ciekaw czy ktoś przeczytał to wszystko.

SiojoLosowe artykuły

Lot balonem nad Nałęczowem cz.2

Lot balonem nad NałęczowemLot balonem nad Nałęczowem z Hardworkers Team - niezapomniane przeżycie. Z góry wszystko wygląda inaczej.

Więcej…

Szwoleżer - Marian Pudełko

Szwoleżer - Marian Pudełko nałęczowski rzeźbiarzSzwoleżer z pracowni nałęczowskiego rzeźbiarza Mariana Pudełko.

Więcej…

Losowe artykuły

Miss z Gimnazjum

Nałęczów - Nikola Próchniak - Miss z GimnazjumNikola Próchniak z 2 klasy nałęczowskiego Gimnazjum na wyborach Miss Lubelszczyzny Nastolatek.

Więcej…

Czwarta stacja - Zbyszka Mazurka

Zbigniew Mazurek nałęczowski rzeźbiarzCzwarta szkic w glinie do drogi krzyżowej gotowy. Zbyszek rozpoczął pracę nad 3 stacją w drewnie.

Więcej…