Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów- piknik rodzinnyPiknik zorganizowany przez Stowarzyszenie "Jutro Nałęczów"

Stowarzyszenie „Jutro Nałęczów” razem z Komendą Policji w Lublinie i Puławach organizuje 17 września 2011 roku w Parku Zdrojowym w Nałęczowie  piknik informacyjno-rekreacyjny pod nazwą „Bezpieczny powrót do szkoły”. Chcemy zwrócić szczególną uwagę na potrzebę zachowania niezbędnych środków ostrożności na drodze „do i ze szkoły” w tym specyficznym czasie, gdy dzieci nadal są pod wrażeniem przeżyć wakacyjnych.  Planowane  spotkanie ma charakter edukacyjno-rozrywkowy, bowiem w pierwszej części zatytułowanej roboczo: „Bezpieczny powrót do szkoły” Policja zorganizuje „bezpieczne miasteczko”, w którym zostaną zaprezentowanane sposoby ustrzeżenia się niebezpieczeństwa na drodze. Dzięki współpracy z Policją festyn będzie obfitował w liczne konkursy, pokazy i prezentacje, które w obrazowy sposób przypomną i utrwalą podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. W drugiej części, tzw. muzycznej przewidziany jest występ zespołu. Będą też stoiska naszych regionalnych przedsiębiorców z żywnością. Początek spotkania: Nałęczowskie Błonia Parku Zdrojowego,  godz. 10-ta, koniec ok. godziny 18 – tej.
Dzięki życzliwości wielu osób  i instytucji Nałęczowa, władz miasta, które dały teren, władz Uzdrowiska, które pomogły w organizacji i sponsorów, którzy wsparli nasz wysiłek rzeczową i finansową pomocą taki festyn udało się zorganizować.
Sądzimy, że taka impreza, tuż u początku nowego roku szkolnego wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ogólnego dzieci i młodzieży. Liczymy na udział Nauczycieli i Uczniów Państwa Szkoły.  ZAPRASZAMY !!!
      
Z poważaniem
Andrzej Mazierski


W ramach pikniku odbył się m.in występ uczniów i nauczycieli Prywatnej Szkoły Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Nałęczowie.

 

 


Nałęczów - Piknik Rodzinny

responsywne strony www Lublin

strony internetowe puławy

 

 

Losowe artykuły

Pejzaże 2011 Arkadiusza Bednarczyka

Arek Bednarczyk nałęczowski malarzKolejne prace Nałęczowskiego artysty Arkadiusz Bednarczyka.

Więcej…

Matura Prusa

Nałęczów - Matura Prusa Matura Prusa - spektakl w Pałacu Małachowskich w reż. Huberta Domańskiego

Więcej…

Losowe artykuły

Michał Pudełko - cz.4

Michał Pudełko nałęczowski rzeźbiarz wieloletni dyrektor PLSP NałęczówMichał Pudełko - IV cz. zdjęcia z albumu rzeźbiarza i dyrektora nałęczowskiego liceum plastycznego. Tym razem fotografie z czasów Liceum Plastycznego.

Więcej…

Spotkanie z dr Andrzejem Mazierskim

Spotkanie z dr Andrzejem Mazierskim w NałęczowieW pałacu Małachowskich odbyło się spotkanie z kandydatem na burmistrza dr Andrzejem Mazierskim

Więcej…