Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Na prowincji - pizza na telefon

Na prowincji - pizza na telefon

strony internetowe Lublin

Andrzej Krajewski -wystawa plakatu w Nałęczowskim Ośrodku Kultury - NałęczówAndrzej Krajewski ( pseudonim Andre de Krayewski) - grafik, malarz, współtwórca polskiej szkoły plakatu.

Urodził się w 1933 roku w Poznaniu. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 1963 dyplom i magisterium obronił w pracowni plakatu prof. Henryka Tomaszewskiego a malarstwo u prof. Wojciecha Fangora.
W 1985 r. przenosi się do USA. Mieszka w Newark NJ, nieprzerwanie przez cały czas zajmując się sztuką. Specjalizuje sie w projektowaniu plakatów teatralnych i filmowych. Jego plakaty byly wystawiane na różnych wystawach w Londynie, Monachium, Sztokholmie, Paryżu, Helsinkach, Kopenhadze i Tokio. Otrzymał kilkanaście nagród zarówno w konkursach polskich jak i międzynarodowych. Swoje prace wystawiał także w New Jersey, w South Hampton na Long Island, na Art Expo w Nowym Jorku i Los Angeles. Ulubionymi motywami artysty są jazz i film. Przez lata współpracował z Jazz Gallery przy Hudson St. na SoHo.
(tekst z www.noknaleczow.pl)


Na wernisażu byli m.in nauczyciele nałęczowskiego plastyka Piotr Kmieć, Witold Wierzejski,  Zbigniew Cieniuch, Zbigniew Strzyżyński, burmistrz Andrzej Ćwiek

Responsywne strony www Lublin, Puławy na joomla

Andrzej Krajewski -wystawa plakatu w Nałęczowskim Ośrodku Kultury - Nałęczów

Losowe artykuły

Jesień w Nałęczowie cz.2

Nałęczów - jesieńDruga cześć pejzaży jesiennych - tym razem wykonane trochę później.

Więcej…

Sukces Szkoły Muzycznej

Nałęczów - Szkoła MuzycznaSylwia Grzegorczyk i Klaudia Skwyrek - Laureatki Regionalnego Konkursu „Młody Wirtuoz” Okręgu Brzeskiego

Więcej…

Losowe artykuły

Michał Pudełko - cz.4

Michał Pudełko nałęczowski rzeźbiarz wieloletni dyrektor PLSP NałęczówMichał Pudełko - IV cz. zdjęcia z albumu rzeźbiarza i dyrektora nałęczowskiego liceum plastycznego. Tym razem fotografie z czasów Liceum Plastycznego.

Więcej…

Nałęczowski Festiwal Tańca - dzień 2 cz.2

VI Nałęczowski Festiwal Tańca Nałęczowski Festiwalu Tańca "EURO DANCE" 2012 - występy zespołów biorących udział w festiwalu dzień drugi

Więcej…