Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Na prowincji - pizza na telefon

Na prowincji - pizza na telefon

Cukiernia Delicja Lublin

Nałęczów - AParkPark w Nałęczowie to serce naszego miasteczka. Połączenie przyrody i zabytkowej, pamiętającej czasy Prusa i Żeromskiego architektury.

W weekendy to miejsce zapełnia się turystami i wtedy wielu mieszkańców Nałęczowa trzyma się od niego z daleka. Od poniedziałku do piątku jest to jednak miejsce wyjątkowo spokojne. W Nałęczowie jest wiele drzew, więc gdyby nie ogrodzenie i bramy trudno byłoby wyznaczyć granice parku. W centrum parku znajduję się dość duży staw z wysepką, teraz zamkniętą dla turystów. O tej porze roku jest ona miejscem lęgowym nałęczowskich łabędzi. W parku znajdują się także budowle które nieodłącznie kojarzą się z Nałęczowem: Pałac Małachowskich, Stare Łazienki, Sanatorium nr 1., Palmiarnia - kiedyś pijalnia wód, teraz czekolady Wedla. Rzeźby w większości stanowią pozostałość zorganizowanego jeszcze w poprzednim wieku pleneru rzeźbiarskiego. 
Fotografie wykonane w niedzielę - deszcz wygnał turystów do domu.

 

 Projektuję responsywne strony internetowe Warszawa


Park w Nałęczowie 2009

 

strony www Puławy

Losowe artykuły

Wiklinowe fascynacje

Nałęczów - Gmina stoi KobietamiKilkadziesiąt osób wzięło udział w dniu 2 maja 2015 roku w warsztatach wikliniarskich w Strzelcach pod Nałęczowem

Więcej…

Franciszek Znamierowski -PLSP 2000

Franciszek Znamierowski  -PLSP 2000Franciszek Znamierowski ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie, specjalizacja: meblarstwo artystyczne.

Więcej…

Losowe artykuły

Niedziela w parku w Nałęczowie

Nałęczów - parkOstatnia niedziela września w nałęczowskim parku. Piękny słoneczny dzień, tłumy turystów.

Więcej…

Dyplom LP 2017 w NOK

Nałęczów- Drugi Piknik Rodzinny w NałęczowiePrace Dyplomowe uczniów Liceum Plastycznego w NOK.

Więcej…