Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - AParkPark w Nałęczowie to serce naszego miasteczka. Połączenie przyrody i zabytkowej, pamiętającej czasy Prusa i Żeromskiego architektury.

W weekendy to miejsce zapełnia się turystami i wtedy wielu mieszkańców Nałęczowa trzyma się od niego z daleka. Od poniedziałku do piątku jest to jednak miejsce wyjątkowo spokojne. W Nałęczowie jest wiele drzew, więc gdyby nie ogrodzenie i bramy trudno byłoby wyznaczyć granice parku. W centrum parku znajduję się dość duży staw z wysepką, teraz zamkniętą dla turystów. O tej porze roku jest ona miejscem lęgowym nałęczowskich łabędzi. W parku znajdują się także budowle które nieodłącznie kojarzą się z Nałęczowem: Pałac Małachowskich, Stare Łazienki, Sanatorium nr 1., Palmiarnia - kiedyś pijalnia wód, teraz czekolady Wedla. Rzeźby w większości stanowią pozostałość zorganizowanego jeszcze w poprzednim wieku pleneru rzeźbiarskiego. 
Fotografie wykonane w niedzielę - deszcz wygnał turystów do domu.

 

 Projektuję responsywne strony internetowe Warszawa


Park w Nałęczowie 2009

 

strony www Puławy

Losowe artykuły

Czysty Nałęczów

Dzień Europejski w Gimnazjum20 czerwca 2012r.  Stowarzyszenie „Przeszłość – Przyszłości” zorganizowało akcję „Czysty Nałęczów”.

Więcej…

Marian Korczyk - PLSP Nałęczów 1973.

Marian Korczyk - PLSP Nałęczów 1973.Zajmuje się przede wszystkim rzeźbą sakralną, wystrojem kościołów , projektowaniem wnętrz sakralnych.

Więcej…

Losowe artykuły

Deszczowa sobota w parku

Nałęczów - deszczowy ParkDeszcz wystraszył nie tylko fanów kolarstwa, w parku także niewielu turystów.

Więcej…

PLSP Nałęczów fotki od Artatelie

PLSP NałęczówFotografie nadesłane na nieistniejące forum absolwentów PLSP w 2006roku.

Więcej…