Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Fotografie z prac przy obwodnicy Nałęczowa - Od drogi na Czesławice do stacji Orlen

Tu prace najbardziej widać przy stacji Orlen i na drodze do Czesławic. Chyba w trzech miejscach były duże różnice terenu. Tuż przy drodze Czesławickiej w kierunku stacji Orlen została zasypana duża rozpadlina i już jest tam trochę asfaltu.

Przy samej stacji Orlen też jest duży spadek terenu - tam też trzeba pewnie nawieść ziemi bardzo dużo.

Kiedy pojawiały się pierwsze informacje o obwodnicy mówiło się  że będzie ona przebiegała na amfiladach - ale wygląda na to że tak będzie tylko na Cynkowie. Będzie taniej ale zwierzęta będą miały bardzo mało miejsc gdzie będzie można przekroczyć bezpiecznie obwodnicę.

Prace przygotowawcze trwały długo, teraz nagle widząc ile w ostatnich dniach położono asfaltu mam wrażenie że tempo nagle wzrosło. Ale to tylko wrażenie - w ziemi jest wiele instalacji które trzeba było wykonać, a prace na tym etapie nie były tak widoczne.

 

Patrząc z góry na powstające skrzyżowanie na trasie do Czesławic mam wrażenie że wielu osobom, szczególnie tym którzy nie będą tędy jeździć na co dzień będzie ciężko.

 

projektuję responsywne strony internetowe Lublin

strony www Lublin