Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Fotografie z prac przy obwodnicy Nałęczowa - prace na odcinku od skrzyżowania z drogą do Czesławic a stacją Orlen

W tym momencie prawie cały odcinek od skrzyżowania na trasie Czesławic a stacją Orlen jest przygotowany do asfaltowania. Jedna strona głównej trasy już ma położony asfalt.

Rondo przy stacji Orlen wygląda na ukończone - a przynajmniej położono asfalt. Miały być estakady - są wysokie nasypy ziemne.

Pierwszy etap to były instalacje w ziemi i tu było wrażenie że nic się nie dzieje. W tej chwili większość trasy obwodnicy jest już przygotowana do wyasfaltowania. Myślę że do końca wakacji odcinek od Cynkowa do stacji Orlen będzie w całości wyasfaltowany. Wnerwiające są prace przy rondach które powodują długi czas oczekiwania. Biorąc pod uwagę że czas mają podobno do czerwca 2024 to uważam że tempo jest dobre.

 

 

 

projektuję responsywne strony internetowe Lublin

strony www Lublin