Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Hardworkes loty balonem

Na prowincji - pizza na telefon

Zajazd Jan w Nałęczowie

Cukiernia Delicja Lublin

Zespół Szkół w NałęczowieSprawozdanie z akcji Stowarzyszenia „Jutro Nałęczów” Andrzeja Mazierskiego


W sobotę i Niedzielę Palmową Stowarzyszenie „Jutro Nałęczów” zorganizowało, już po raz czwarty  publiczną zbiórkę żywności w nałęczowskich marketach: w Alibi i Biedronce. W akcji wzięło udział ok. 80 wolontariuszy, w większości młodzież ze szkół gimnazjalnych Nałęczowa, Sadurek i Piotrowic, a także młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nałęczowie. Dzięki ofiarności mieszkańców i kuracjuszy udało się zebrać blisko pół tony produktów spożywczych i słodyczy. Następnie  po spakowaniu, w poniedziałek, dzięki pomocy pana Leszka Wosia rozwieźliśmy 180 paczek do wszystkich szkół na terenie gminy i  miasta. Nie zapomnieliśmy także o  Przedszkolu, Liceum i Zespole Szkół Ekonomicznych, a także Warsztatach Terapii Zajęciowej.

    Tą drogą chciałbym podziękować wszystkim za pomoc w zorganizowaniu takiej zbiórki. To, że po raz kolejny możemy taką akcję przeprowadzić jest zasługą nie tylko członków Stowarzyszenia, ale przede wszystkim dyrektorów, nauczycieli i młodzieży ze szkół biorących udział w zbiórce, tj. Gimnazjum i Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nałęczowie, Gimnazjum w Sadurkach i Piotrowic. Dziękujemy także sponsorom głównym naszej akcji tj. Nałęczowskiemu Stowarzyszeniu Rozwoju i Promocji, Prezesowi Nałęczowskiej Spółki Handlowej Panu Grzegorzowi Kobusowi, a także Bankowi Spółdzielczemu i  osobiście Panu Prezesowi Grzegorzowi Bednarczykowi.  Osobne podziękowania składamy także obsłudze sklepów Alibi i Biedronki za życzliwość w trakcie zbiórki.

    Być może paczki w tym roku były nieco skromniejsze, ale staraliśmy się je urozmaicić pięknym dodatkiem, tj. ręcznie wykonaną kartką świąteczną przez młodych artystów  z naszych Warsztatów Terapii Zajęciowej. Właśnie takie kartki dołączyliśmy do większości paczek. Sądzę, że  miły gest, który połączył trzy instytucje w jednym działaniu, Warsztaty, nasze Stowarzyszenie i  Nałęczowskie Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji, które wyasygnowało na ten cel stosowną kwotę dał powody do dodatkowej radości w tych trudnych dla wielu  czasów.  Jeszcze raz Bóg zapłać! Wszystkim za wszystko!!!

Mam nadzieję, że spotkamy się następnym razem, przy następnej takiej zbiórce, więc do zobaczenia...

        Andrzej Mazierski 
Prezes Stowarzyszenia „Jutro Nałęczów”

Losowe artykuły

Cynków z drona

Startowałem z łąki na Cynkowie na której ma być węzeł komunikacyjny - zjazd z obwodnicy do Nałęczowianki. Widać Bochotnicę, Nałęczowiankę i oczywiście Cynków a także Mazurów

Więcej…

Majówka z Prusem

Nałęczów- majówka z Panem PrusemMajówka z Bolesławem Prusem w Nałęczowskim Parku. W ramach imprezy m.in promocja nowego wydawnicwa "Oblicza Nałęczowa"

Więcej…

Losowe artykuły

Cisy Nałęczów - Czarni Dębllin

Cisy Nałęczów - mecz w NałęczowiePierwszy, wiosenny mecz na stadionie w Nałęczowie.

Więcej…

Zjazd absolwentów Gimnazjum

Nałęczów - Gimnazjum w NałęczowiePierwszy Zjazd Absolwentów Gimnazjum w Nałęczowie, połączony z nadaniem imienia

Więcej…