Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

III Festiwal Produktu Lokalnego w NałęczowieCzwarty Festiwal Produktu Lokalnego w Nałęczowie.

W tym roku impreza przeniesiona została na skwer przed Starymi Łazienkami. Zmiana spowodowana jest rewitalizacją centrum Nałęczowa, ale ta lokalizacja jest chyba szczęśliwa. Bliżej mają przede wszystkim kuracjusze z pobliskich sanatoriów. Zadbano o zadaszoną scenę, zadaszenie widowni dla oglądających występy i potężny namiot dla wystawiających swoje produkty. Dzisiąj chroniły one przed słońcem bo pogoda wyjątkowo dopisała, a temperatura w cieniu dochodziła do 32 stopni. Ci wystawcy którzy nie zmieścili się w namiocie ustawili swoje stoiska w cieniu drzew.

W imprezie swój udział zapowiedziało 50 wystawców, po raz pierwszy także z udziałem gości z zaprzyjaźnionych regionów z Francji i Węgier. Dopisali także oglądający, raczej chyba kuracjusze, nie spotkałem prawie w ogóle znajomych i młodzieży. 

Organizatorem wydarzenia jest Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”. Celem Festiwalu jest promowanie lokalnej twórczości z wykorzystaniem lokalnego dziedzictwa kulturowego i historycznego z obszaru 11 gmin (Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn).


Na ostatnich fotach rewitalizacja przed urzędem gminy w Nałęczowie a potem już moja ulica :)IV Festiwal Produktu Lokalnego w Nałęczowie

Losowe artykuły

Nałęczowskie arcydzieła

Siedlisko u Krzysztofa pod NałęczowemJuż po raz drugi w tym sezonie w Siedlisku „ U Krzysztofa” w Kolonii Drzewce pod Nałęczowem rozstrzygnięto konkurs na prace artystyczne.

Więcej…

Kronika OSP Nałęczów t3 cz.1

Kronika Ochotniczej Straży Pożarnej w NałęczowieKronika Ochotniczej Straży Pożarnej w Nałęczowie tom trzeci cz.1

Więcej…

Losowe artykuły

Sukces Szkoły Muzycznej

Nałęczów - Szkoła MuzycznaSylwia Grzegorczyk i Klaudia Skwyrek - Laureatki Regionalnego Konkursu „Młody Wirtuoz” Okręgu Brzeskiego

Więcej…

Nałęczowski park

Nałęczów - ParkNałęczowski park, przebudowa Batorówki, Energetyk, Armatnia Góra.

Więcej…