Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Specmeble - meble na zamówienie, kuchenne, biurowe, łazienkowe

WA-WA Piaskowanie, szkiełkowanie

Zajazd Jan w Nałęczowie

strony internetowe Lublin

Nałęczów- V Piknik Rodzinny w NałęczowieImpreza zorganizowana przez stowarzyszenie Jutro Nałęczów przy współpracy z Policją

 Ostatnio mało raczej nie miałem czasu i na Nałęczów.Net niewiele było nowych materiałów - ale wynikało to m.in z tego że testowałem nową wersję CMS przed przeniesieniem całej strony. Teraz może się to zmieni.
Impreza odbyła się przed NOK, pogoda dopisała. Nałęczów i całą Polskę nawiedziła w te wakacje niespotykana susza ale wreszcie ma padać - dziś bez deszczu. Mimo że na zdjęciach nie ma zbyt wielu ludzi to impreza jak najbardziej udana.
V piknik rodzinny "Bezpieczny powrót do szkoły" odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Lubeslkiego i Kuratora Oświaty w Lublinie. Jak zwykle wiele osób zainteresowanych było oznakowaniem swojego roweru.
Na środku placu przed NOK odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.
Dla dzieciaków do 10 lat odbył się szybki konkurs zakresu bezpieczeństwa do szkoły - wszyscy odważni dostali bilety wstępu na basen w Atrium.
Odbył się także pokaz sprzętu będącego na wyposażeniu policji.
Chętne dzieciaki i nie tylko mogły zrobić sobie fotkę z Policjantem.

 

 


Nałęczów- V Piknik Rodzinny w Nałęczowie

Losowe artykuły

14 Międzynarodowe zawody balonowe - pokazy nocne

Pokazy nocne o 20.30 przed Starymi Łazienkami - Zawody balonowe w Nałęczowie

Więcej…

Koncert PSMN

Koncert Prywatnej Szkoły Muzycznej w NałęczowieKoncert uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej w Pałacu Małachowskich

Więcej…

Losowe artykuły

Kronika Z.S. im. Chmielewskiego t.9 cz1

Kronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w NałęczowieKronika Zespołu Szkół im. Zygmunta Chmielewskiego w Nałęczowie - rok 1938

Więcej…

Wyjdż z cienie pokaż swój talent 2016 cz2

Ikony w NOKKonkurs "Wyjdź z cienia pokaż swój talent" w NOK

Więcej…