Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów- V Piknik Rodzinny w NałęczowieImpreza zorganizowana przez stowarzyszenie Jutro Nałęczów przy współpracy z Policją

 Ostatnio mało raczej nie miałem czasu i na Nałęczów.Net niewiele było nowych materiałów - ale wynikało to m.in z tego że testowałem nową wersję CMS przed przeniesieniem całej strony. Teraz może się to zmieni.
Impreza odbyła się przed NOK, pogoda dopisała. Nałęczów i całą Polskę nawiedziła w te wakacje niespotykana susza ale wreszcie ma padać - dziś bez deszczu. Mimo że na zdjęciach nie ma zbyt wielu ludzi to impreza jak najbardziej udana.
V piknik rodzinny "Bezpieczny powrót do szkoły" odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Lubeslkiego i Kuratora Oświaty w Lublinie. Jak zwykle wiele osób zainteresowanych było oznakowaniem swojego roweru.
Na środku placu przed NOK odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.
Dla dzieciaków do 10 lat odbył się szybki konkurs zakresu bezpieczeństwa do szkoły - wszyscy odważni dostali bilety wstępu na basen w Atrium.
Odbył się także pokaz sprzętu będącego na wyposażeniu policji.
Chętne dzieciaki i nie tylko mogły zrobić sobie fotkę z Policjantem.

 

 


Nałęczów- V Piknik Rodzinny w Nałęczowie

Losowe artykuły

Małgorzata Kryk-Chechłowska -PLSP 1994.

Małgorzata Kryk-Chechłowska  -PLSP 1994.Małgorzata Kryk-Chechłowska zajmuje się malarstwem. W PLSP Nałęczów była w klasie prof. Antoniego Liputa.

Więcej…

Majówka z Panem Prusem 2012

Majówka z Prusem w NałęczowieKolejne majowe spotkanie z pisarzem związanym z Nałęczowem

Więcej…

Losowe artykuły

4 Rajd motocykli zabytkowych

Nałęczów - 4 Rajd motocykli zabytkowychNa placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury można było dzisiaj podziwiać piękne zabytkowe motocykle.

Więcej…

Nałęczowskie wąwozy

Nałęczów - AwąwozyKrótki spacerek w przerwie między lekcjami. Myślałem że jesień będzie już tu widać, ale ciągle jest zielono.

Więcej…