Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Geodezja Nałęczów - Piotr Tomasiak

Videofilmowanie i fotografia weselna

Cukiernia Delicja Lublin

Nałęczów-rehabilitacja dzieciNałęczów jest miejscem, które od zawsze kojarzy się z leczeniem.

Będąc dzieckiem widywałem w alejkach Nałęczowskiego Parku Zdrojowego wracających z zabiegów kuracjuszy. Tutaj też, już jako osoba dorosła, podjąłem pracę w uzdrowiskowych „Werandkach”. Kolejnym punktem na mapie doświadczeń zawodowych była praca w Puławach z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi. Nauczyłem się tam postępowania z dziećmi z różnymi schorzeniami. Wiedzę zdobytą podczas wielu kursów i szkoleń wykorzystywałem w praktyce.
Dotychczas nie było w Nałęczowie rehabilitacji dzieci i niemowląt. Dzieci mogły korzystać z zabiegów jedynie w oddalonych dużych miastach.

Widząc zapotrzebowanie na tego typu usługi, a także wiedząc, jak ważna jest wytrwała praca z chorymi dziećmi, postanowiłem otworzyć w Nałęczowie miejsce dedykowane głównie najmłodszym. Liczne kursy i wieloletni staż pracy sprawiły, że poczułem się w mocy samodzielnie rehabilitować dzieci. „STAŚ” Centrum Rehabilitacji i Wspierania Rozwoju Dziecka jest miejscem cichym, spokojnym, otoczonym zielenią. Jest to domek, a w nim sala do ćwiczeń oraz gabinet, w którym wykonuję zabiegi z zakresu fizjoterapii, tj. laser, ultradźwięki, szereg  prądów wspomagających rehabilitację. Dodatkowo posiadam stół do masażu. Znając sytuację rodzin dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, wiem jakim problemem jest wożenie dziecka do placówek rehabilitacyjnych. Dlatego też oferuję dojazd i rehabilitację w domu pacjenta.

Z czasem planuję podjąć współpracę z innymi specjalistami, dzięki czemu możliwa będzie kompleksowa opieka nad małym pacjentem.
„STAŚ” Centrum Rehabilitacji i Wspierania Rozwoju Dziecka jest otwarte dla każdego, kto czuje, że jego dziecko potrzebuje profesjonalnej opieki rehabilitacyjnej.

Michał Jusiak

rehabilitacjanaleczow.com

Losowe artykuły

Wystawa Jolanty Studzińskiej

Wystawa Jolanty Studzińskiejwernisaż wystawy malarstwa "WIDNOKRĄG" w Nałęczowskim Ośrodku Kultury

Więcej…

Wąwolnica z drona - pod wieczór

Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy z drona mavic air - to je właśnie chciałem zrobić dlatego miasteczka mało

Więcej…

Losowe artykuły

Koncert przed NOK

Koncert przed NOK w NałęczowieKoncerty orkiestr młodzieżowych przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Więcej…

Nałęczowski Festiwal Tańca cz.1

Nałęczowski Festiwal TańcaNałęczowski Festiwal Tańca - Dzień pierwszy -część pierwsza

Więcej…