Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. J Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wielokrotne wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu. Jedynym wyjątkiem są organizatorzy imprez które są na fotografiach - jednak pod warunkiem że Nałęczów.Net znalazł się na materiałach promocyjnych jako patronat medialny.

Carmax - Dariusz Nowakowski, auto serwis w Parchatce, machanika pojazdowa, klimatyzacje, opony

WA-WA Piaskowanie, szkiełkowanie

strony internetowe Lublin

Zespół Szkół w NałęczowieNiesłychanie miło jest nam zakomunikować, że Zespół Szkół  im. Zygmunta Chmielewskiego 1 września 2016 roku  rozpoczyna nowy rok szkolny 2016 / 2017

w  swojej  dotychczasowej siedzibie przy ulicy Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.
Będzie to już 88 rok funkcjonowania naszej szkoły, która ma niezwykle bogatą tradycję i historię,  która od tylu lat nieprzerwanie kształci młodzież solidnie przygotowując ją do studiów wyższych oraz do zawodów bardzo poszukiwanych na rynku pracy.
Jesteśmy bardzo nowoczesną szkołą, dysponującą świetną bazę dydaktyczną, nowoczesnymi pracowniami  multimedialnymi i pracowniani do nauki zawodów.
 Pomimo różnych informacji prasowych i rozpowszechnianych w różnorodnych przekazach o naszej szkole w środowisku uczniowskim i ich rodziców wśród znajomych i sąsiadów społeczności lokalnej naszej gminy oraz w innych gminach i miejscowościach, że nasza szkoła będzie miała swoją siedzibę przy innej ulicy w Nałęczowie -  dementujemy te tak zwane ,,plotki” -  nie uzasadnione w żadnym fakcie prawnym informacje.

Prawdą jest to, że nowy rok szkolny zaczynamy jak dotychczas w swojej siedzibie na ulicy Spółdzielczej 17 w Nałęczowie.

Dziękujemy całej społeczności naszej szkoły za wspaniałe wsparcie w działaniach na rzecz zachowania i pozostawienia naszej szkoły w dotychczasowym kształcie i siedzibie. Była to wspaniała lekcja odpowiedzialności i solidarności oraz demokracji, które  są podstawowymi wartościami życia społecznego i społeczeństwa obywatelskiego. Zdaliśmy wspólnie jako szkoła bardzo trudny egzamin!

Z wyrazami głębokiego szacunku

Dyrekcja

 

Losowe artykuły

Rok 2015 w Nałęczowie w skrócie

Nałęczów - grudzień 2015Fotografie z Nałęczowa które przez cały 2015 rok umieszczałem na fanpage Nałęczów.Net.

Więcej…

Dzień Europejski w Gimnazjum

Nałęczów - Dzień europejski w GimnazjumDzień europejski w Gimnazjum w Nałęczowie

Więcej…

Losowe artykuły

Ćwiczenia Strażaków w Nałęczowie

Ochotnicza Straż Pożarna w NałęczowieĆwiczenia OSP Nałęczów w Hotelu Przepióreczka w Nałęczowie

Więcej…

Jesień 2014 w Nałęczowie

Jesień w Nałęczowie - Aleja Lipowa, ulice Prusa, Kościuszki, 1-go Maja, Armatnia Góra, Park, Bochotnica, Cynków, Choiny Jesień w Nałęczowie - Aleja Lipowa, ulice Prusa, Kościuszki, 1-go Maja, Armatnia Góra, Park, Bochotnica, Cynków, Choiny

Więcej…