Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Turniej Tenisa Stołowego w NałęczowieTurniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta z pulą nagród - 7000 zł.

 Zawody odbyły w hali ZSE ul. Spółdzielcza.

 komentarze ze starej stronki
--------------------
Gratuluję Panie ADAMIE KLECZKOWSKI.Bardzo fajna i potrzebna impreza.Takich przedsiębiorców i pracodawców Miasto i Gmina potrzebuje.DZIĘKUJĘ.
kazek
-------------------
oky organizacja?jak to mój poprzednik napisał tylko ta organizacja jest dla zauważyłem całej okolicznej śmietanki i organizatorzy musza się jeszcze wiele ale to wiele nauczyc pacząc z boku jako kibic na to wszystko to mie troche smiech zbiera mianowicie MIEDZYNARODOWY TURNIEJ OPEN tak brzmiała nazwa nagrody przyciągaja sympatyków tylko zwycięzca przyjedzie z Gdańka 500km na kolacje z żoną do resteuracji w nałęczowie za 100 zł ??? a lub do SPA na dwie doby troszkę śmieszne z całym szacunkiem Pan który buduje najnowszy hotel+spa za parę "Baniek" funduje dwie doby w chtelu zwycięscy który równie dobrze może przyjechać 1000-1500 km a tacy tez się zdażają byli zawodnicy aż z torunia z białego stoku każdy zdaje sobie sprawę z kilometrów życzę smacznego zawodnikom z Białego stoku jak będą jechać parę ładnych godzin na kolacje za "stówę" pewnie w przydrożnym barze po drodze wydadzą drugie tyle na jedzenbie za nim dojadą nie znam pana przeciębiorcy osobiście a kometarz zostawiam do państwa opini

Jeszcze jedno może to błache ,ale zauważcie na zdjeciach praktycznie tylko "Sygnał Lublin" i ościenni zawodnicy. Gzie Pan Leszek wielokrotny reprezentant Polski, gdzie weterani którzy w tak podeszłym wieku jechali na zacną imprezę niektórzy pewnie nieźle kilometrów. W przyszłym roku tez możecie Państwo zorganizować taką imprezę tylko nazwa imprezy powinna brzmieć "WSZYSCY NA ROWERACH Z LUBLINA I OKOLIC DO NAŁĘCZOWA NA OPEN " w tytule "SROGA ZAPŁATA DWA DNI W SPA I KOLACJA ZA STÓWĘ NAPRAWDE WARTO ZA PIĘĆ MINUT NA ROWERKU " Zero wyróżnień dla tych legend zero podziękowań za tak liczne przybycie po kolacji i do domu pa zapraszam do SPA?????hmhmhm
tenisista
-------------------
Już wyjaśniam dlaczego na fotografiach są zawodnicy Sygnały Lublin - po prostu robiłem im ostatnio stronę i to były fotki które miałem umieścić m.in na stronie sygnału. Przyszedłem głównie żeby zrobić im fotki w nowych strojach, ale okazało się że nic z tego nie wyszło.
Za siedzenie cały dzień na takich imprezach nikt mi nie płaci więc wpadam na 1 godzinkę robię fotki i już mnie nie ma.
Później dzwonił do mnie p. Kleczkowski - żebym przyszedł zrobić właśnie zdjęcia weteranom, ale wtedy siedziałem już w domu i przerzucałem foty na stronę. Te i plakaty wyborcze. Wieczorem byłem jeszcze na spotkaniu wyborczym a turniej ciągle trwał. Mam swoje zajęcia i niestety nie za dużo czasu.
Ogólnie strona ma mieć charakter bardziej artystyczny i na zawody sportowe nie chodzę za często.
Niestety sprzęt którym dysponuje (lustrzanka cyfrowa ale z niezbyt jasnym obiektywem) nie sprawdza się przy tego typu imprezach. Zawodnicy szybko się poruszają a światło niezbyt jasne.
grzesiek-admin
Turniej Tenisa Stołowego Nałęczów

responsywne strony internetowe Lublin

Losowe artykuły

Wyjdź z cienia pokaż swój talent

NOK Nałęczów -Mam TalentGimnazjum w Nałęczowie zorganizowało konkurs Wyjdź z cienia pokaż swój talent Nałęczowskim Ośrodku Kultury.

Więcej…

Nowa droga na Bochotnicy cz2

Nowa droga na Bochotnicy - prace trwają od tygodnia. Fotki z niedzieli 2020.10.11

Więcej…

Losowe artykuły

Dożynki Gminnne w Nałęczowie

Dożynki w NałęczowieDożynki Gminne w Nałęczowie - na placu przed UMiG Nałęczów

Więcej…

Land-Art w Drzewcach

Wystawa Sławka Matyjaszewskiego w Drzewcach koło NałęczowaWernisaż plenerowej wystawy Sławka Matyjaszewskiego w Siedlisku u Krzysztofa w Drzewcach

Więcej…