Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

9 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA NałęczówPokazy nocne przed starymi łazienkami w Nałęczowie

 Tyle razy oglądałem te pokazy ale ciągle jakoś ciągnie mnie do tego widowiska. Wydawało by się że to zjawisko niemal statyczne, bo balony stoją nieruchomo na ziemi. Czasem tylko jakiś próbuje poderwać się do góry, natychmiast jednak powstrzymywany przez ekipę naziemną.

Jednak gra świateł palników sprawia że dzieje się bardzo dużo nawet jeśli stoimy w jednym miejscu. Kolory balonów wydobyte przez wewnętrzne światło nadają pokazowi niebywałej ekspresji, łączą się z muzyką wydobywającą się z głośników i dając niezwykły spektakl.

Balony nie świecą wszystkie naraz, dlatego przekaz jest bardzo dynamiczny i prawie niepowtarzalny.

Zdarzało się co prawda że brały udział w pokazie czasem balony które chyba miały zbyt ciemne kolory i dlatego nawet w mroku świeciły słabo. Ale nie w tym roku.

 Dobrze że stare łazienki są podświetlone, architektoniczne tło fajnie wygląda na fotografiach, a dodatkowo miejsce nie jest anonimowe i ktoś oglądający fotki będzie wiedział że robione były w Nałęczowie.

To najfajniejsza impreza nałęczowskiego lata, atrakcyjna dla wszystkich bez względu na wiek.strony www Lublin

strony internetowe Lublin

strony responsywne Lublin

Losowe artykuły

Turniej strzelecki

Turniej strzelecki w NałęczowieW Zespole Szkół im. Z. Chmielewskiego otwarto strzelnicę sportową, odbyły się też pierwsze zawody o Puchar Burmistrza.

Więcej…

Pola Negri. Legenda Kina - wystawa w NOK

Nałęczów - Pola Negri Legenda Kina wystawa w NOKWernisaż wystawy 6 czerwca 2012, godzina 16.00 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury

Więcej…

Losowe artykuły

H.Welik i J.Lis w NOK

Liceum Plastyczne NałęczówHenry Welik i Jan Z. Lis wystawa absolwentów PLSP w NOK

Więcej…

Majówka z Prusem

Nałęczów- majówka z Panem PrusemMajówka z Bolesławem Prusem w Nałęczowskim Parku. W ramach imprezy m.in promocja nowego wydawnicwa "Oblicza Nałęczowa"

Więcej…