Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Turniej piłki nożnej w NałęczowieOstatnio w Nałęczowie odbyły się trzy turnieje halowe w piłkę nożną.

Pierwsze dwa Turnieje adresowane były dla dzieci, ostatni dla starszych, młodzieży 16 i 15-letnich (juniorów). Do turniejów dla dzieci zaproszenie przyjęło 8 drużyn z: Nałęczowa, Lublina oraz Garbowa. W Turnieju udział wzięło blisko 70 dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Rozegrano łącznie 16 meczów, które trwały łącznie ok. 200 minut. Wszyscy uczestnicy dostali medale, upominki oraz pakiet energetyczny. „Organizator zrezygnował z prowadzenia klasyfikacji drużyn, co przełożyło się na brak presji na wynik począwszy od trenerów, po dzieci, skończywszy na rodzicach. Dodatkowo atmosfera sprzyjała dobrej zabawie i zaangażowaniu się wszystkich dzieci na boisku. Zabawa była przednia, padało dużo goli i radości nie było końca. Po turnieju każdy miał uśmiechy od ucha do ucha.” – mówi  Anna Jędrzejewska, jedna z współorganizatorem Turniejów.

Natomiast w  Turnieju dla Juniorów udział wzięło 6 drużyn, tj. LKS CISY Nałęczów - gospodarze, Wawel Wąwolnica,  Zawisza Garbów, Legion Tomaszowice, Garbarnia Kurów, Tomaszowice. W wyniku rozgrywek grupowych, potem eliminacji półfinałowych, miejsce na pudle zdobyli: 3. miejsce - Zawisza Garbów, 2. Miejsce - LKS CISY, 1. miejsce - Wawel Wąwolnica. Statuetkę króla strzelców dostał Grzegorz Klocek z 13 bramkami z Wawelu, a statuetkę najlepszego bramkarza Sosiński Patryk (puścił tylko 3 bramki). Wszystkie drużyny dostały dyplomy i upominki, natomiast 3 najlepsze dodatkowo puchary. W turnieju padło 50 bramek, co przekłada się na niezły wynik efektywności, tj. prawie co 3,5 minuty padały bramki.

Turnieje wspierali: Urząd Miasta Nałęczów, klub LKS CISY Nałęczów oraz UKS Akademia Piłkarska Nałęczów. Głównymi organizatorami były trenerki: p.  Joanna Paprocka i p. Anna Jędrzejewska.
Podziękowania wędrują także:  za pomoc przy zawodach do zawodników LKS CISY, pana Kuzioły i jego syna, pana Bielińskiemu i jego syna, który odpowiedzialny był za oprawę muzyczną imprez oraz pani Małgorzaty Brutkowskiej za upamiętnianie przeżytych chwil w postaci zdjęć.

GOL

strony www Lublin

strony internetowe Lublin

strony responsywne Lublin