Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao PauloDwudziesty Jubileuszowy Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo - ulicami i alejkami parkowymi Nałęczowa

Posypało śniegiem i bieg pierwszy raz od kilku lat rozegrał się w zimowej scenerii. I dobrze chociaż troszkę jaśniej było, nie wiem co o tym sądzili uczestnicy biegu, ale bez tego śniegu foty pewnie byłyby sporo gorsze.
Dwudziesta edycja, czas leci szybko, dla mnie był to dopiero drugi bieg który fotografowałem. Trzeba nie lada determinacji żeby przez tyle lat organizować taką imprezę i to bez wsparcia miasta.

Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo mimo że w Nałęczowie nie przyciąga ogromnych tłumów to jest imprezą która w Polsce jest chyba bardziej znana niż Belcanto czy Mistrzostwa Balonowe. Po prostu te dwie ostatnie imprezy, które w Nałęczowie są bardzo popularne są tylko jednymi z wielu które w mają miejsce w całym kraju. Czasem zastanawiało mnie dlaczego zawody balonowe w innym miejscu Polski rozgrywają się pod patronatem Onet.pl a te nałęczowskie są całkiem przemilczane w mediach ogólnopolskich.

Inaczej jest z tym biegiem który mimo że ma miejsce w czasie kiedy wielu z nas świętuje nadejście nowego roku i często temperatura zniechęca do udziału w nim jest chyba jedyną nałęczowską imprezą o takim zasięgu medialnym.

 Projektuję responsywne strony www Lublin

Trasa biegu zaczynała się przy Restauracji Roko na ul. Fryderyka Chopina, następnie ulicą 1-go Maja i Lipową koło budynku Urzędu Miasta i Gminy w Nałęczowie, parkiem koło Pałacu Małachowskich, przy Sanatorium Rolnik i nad stawem koło Sanatorium Książe Józef i parkową ulicą Kasztanową. Meta tam gdzie start.

Pomysłodawcą nałęczowskiego biegu sylwestrowego jest Stanisław Marzec

Najstarszym uczestnikiem biegu był Salwiusz Paszkiewicz urodzony w 1931 roku, najmłodszym Paweł Bieliński - gimnazjalista z Nałęczowa.


XX Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo

responsywne strony internetowe Puławy