Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Zawody balonowe w Nałęczowie - loty zawodnicze o 18.00 przed Starymi Łazienkami

Ludzi całe mnóstwo :) nie lubię takiego Nałęczowa. Pierwszy raz z tego co pamiętam balony startowały przy tak pięknej pogodzie.

 

projektuję responsywne strony internetowe Lublin

strony www Lublin

 

 

Losowe artykuły

Skandia Maraton Lang Team 2010 cz.1

Skandia Maraton Lang Team 2010 w NałęczowieSkandia Maraton Lang Team 2010 w Nałęczowie organizowaną przez Lang Team oraz Z.L. "Uzdrowisko Nałęczów"S.A.

Więcej…

Skandia Maraton LANG TEAM 2009 cz2

Skandia Maraton LANG TEAM 2009 cz2Drugi dzień Skandia Maraton LANG TEAM 2009 w Nałęczowie. Zakończenie zawodów w miasteczku kolarskim.

Więcej…

Losowe artykuły

Kronika KOR LOK t.3 cz1

Kronika Klubu Żołnierzy Rezerwy w NałęczowieKronika Klubu Oficerów Rezerwy LOK w Nałęczowie. Wiele ciekawych artykułów o Nałęczowie.

Więcej…

Balony 2011 dzień trzeci- loty popołudniowe

6 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA NałęczówLoty przed wieczorem trzeciego dnia zawodów.

Więcej…